תחומי עיסוק נוספים במשרדנו

כחלק ממכלול השירותים שמשרדנו מעניק ללקוחותיו, ליווי פרטי ועיסקי תוך מתן מענה מיידי ומדוייק בתחום זכויות עובדים, פיטורים, פיצויים, חוזי העסקה, סיום העסקה, וייצוג בערכאות בתי הדין לעבודה.
משרדנו בנוי לתת בין היתר, מענה ושירות לעסקים קטנים אשר נקלעו לסכסוכי עובדים בתחומים שונים.
צוואות וירושות

ייפוי כח מתמשך

לחיצת יד

דיני חוזים

משרד עו"ד דובי כהן בחיפה, מלווה את לקוחותיו החל משלב המשא ומתן ועד לשלב החתימה.
בכל שלב במהלך חיינו אנו צריכים להתמודד עם חוזים, למעשה בכל התקשרות בין אדם כזה או אחר לבין כל גוף מלווה בחתימה על הסכם, מול רשויות שונות, גופים ציבורים, חברות פרטיות, בין אנשים שונים, כמובן בעסקת נדל"ן כזו או אחרת, לכן, חשוב מאוד להבין כי כל חתימה כזו מחייבת את החותם ואיתה האחריות, ולכן יש חשיבות רבה להיוועצות עם עורך דין לחוזים המבין בנושא לפני שחותמים. 
משרדנו מתמחה במתן ייעוץ בענייני חוזים ברמה הגבוהה ביותר, ומאחורינו שורה של לקוחות מרוצים. 

דיני עבודה

כל אדם מגיע לגיל בו כדי לו ואפילו מומלץ להכין צוואה, מידי יום אנו שומעים על סכסוכים בין יורשים שמגיעים עד אולמות בתי המשפט, ולכן על מנת למנוע תסבוכות רבות, מריבות וסכסוכים וכמובן בזבוז כסף מיותר על הליכי משפט, יש לפנות לעו"ד וזאת על מנת שיסדיר את העניין בצורה המיקצועית ביותר והבטוחה ביותר ורק בדרך זו תוכלו לוודא כי הירושה תגיע בדיוק למי שאתם מיעדים אותה.  
בתאריך 28.03.2019 הוסמך משרדנו ע"י משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק.

"ייפוי כוח מתמשך הוא הסדר משפטי שהוסף במסגרת תיקון 18 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב– 1962 (להלן: "החוק"). התיקון מבטא תפיסה חברתית חדשה ביחס לאנשים עם מוגבלויות, אשר שמה במרכז את זכותו של כל אדם לחיות את חייו בהתאם לבחירותיו ולרצונו. תפיסה חברתית זו מדגישה את יכולותיו של האדם ולא את מוגבלותו, ומכירה בחובתה של המדינה לאפשר לכל אדם למצות את יכולותיו באמצעות קידום ופיתוח של מנגנוני תמיכה, סיוע והגנה, גם אם יכולותיו או כשרותו המשפטית הוגבלו, מסיבה כלשהי, באופן זמני או קבוע.

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לך לתכנן את עתידך בשלב בו הנך בעל יכולת ומסוגלות לקבל החלטות ולבצע פעולות. בייפוי הכוח המתמשך אתה יכול לקבוע כיצד ייראו חייך בעתיד, אם תגיע למצב שבו לא תהיה מסוגל לקבל החלטות או לנהל את ענייניך בהיבטים מסויימים או לקבל החלטות בקשר אליהם, ולמנות אנשים מהימנים עליך כמיופי כוח אשר יפעלו בשמך ועבורך, בתחומים שונים הנוגעים לחייך." (מתוך אתר משרד המשפטים)

רק עורכי דין שעברו הכשרה מתאימה של משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי מוסמכים לתת לכם שירות זה. מעוניינים לדאוג לעתידכם - הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת פרטים נוספים.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר לייעוץ ללא כל התחייבות, אנו מבטיחים כי נמצא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר. 
 
FacebookGoogle+Linkedin

  משרד 077-3463480 ; פקס 077-3463481   
נייד 053-3610111 ; כתובת: רח' חורב 8, חיפה 3434112 
(שלוחה נוספת: רח' מרמורק 9, תל אביב 6425403) 
  www.cohenlaw.co.il ; info@cohenlaw.co.il  

   דובי כהן משרד עורכי דין

מקרקעין,

חוזים, צוואות וירושות