עורך דין מקרקעין מומלץ

בגלל ריבוי עורכי הדין בתחום המקרקעין ושאר התחומים המשפטיים בארץ, ישנו בלבול רב, במציאת עורך דין מקרקעין מומלץ. הדרך הטובה ביותר להתרשם מעורך דין, הינה קביעת פגישה במשרדו. הרושם הראשוני, עשון גם להיות רושם מוטעה, אך לרוב, ניתן לחוש בפגישה אם אתם מתחברים לעורך הדין, אם קיימת כימיה. יש לציין, כי עורכי דין ידועים, נוטים לגבות כסף גם עבור פגישות ייעוץ, גם עבור פגישת הייעוץ הראשונה. על מנת להיות מעורים ומסודרים, כדאי להביא את המסמכים הדרושים. כדאי לחשוף בפני עורך הדין את חששותיכם לגבי עסקת נדל"ן מסוימת אותה אתם מתכננים לבצע. אחת ההתלבטויות הרבות של אנשים רבים היא, האם לגשת משרד גדול ומוכר של עורכי דין? או להגיע לעורך דין מנוסה בתחום המקרקעין, שהוא בעל משרד קטן.
ההתלבטות, עשויה להיות משני גורמים, האחד הטיפול המסור שיוענק ללקוח והתחום המשפטי שבו מדוברת הפנייה של הלקוח. משרדים גדולים של עורכי דין, מפעילים את המתמחים ומרבית העבודה בתיקים השונים של הלקוחות מנוהלת ע"י המתמחים הצעירים לא פעם, השותף או מנהל משרד עורכי דין גדול, ינהל את הדיונים השונים בבתי המשפט עבור הלקוחות, או את הפגישות החשובות בנושא המבוקש, אבל רוב העבודה תהיה מאחורי הקלעים  באמצעות עורכי הדין המתמחים.
קיצור ההליכים הבירוקרטיים באמצעות עורך דין מקרקעין
מי מאיתנו אינו מכיר את הבירוקרטיה, הכרוכה ברכישת נכס. יש לציין, כי באמצעות עורך דין מקרקעין מומלץ, ניתן לקצר את ההליכים הללו. עורך דין מומחה למקרקעין, שקיבלתם עליו המלצות, יוכל אף לנהל משא ומתן בדרך שהעסקה לא תתעכב יתר על המידה. עורך דין כזה, ידאג כי העסקה תהיה משתלמת כך שלא תפסידו או ייגרם לכם נזק ממנה. כדאי למצוא עורך דין המתמחה במקרקעין שיגבה עמלה סבירה, מה שעשוי להקל עליכם, במיוחד אם אתם זוג צעיר שהיה קשה לכם להשיג כל שקל עבור רכישת הנכס הראשון שלכם.
גם יזמי נדל"ן, כגון קבלנים ויזמים שונים , נעזרים עם עורך דין מקרקעין מומלץ על מנת שילווה אותם בכל שלבי הפרויקט או רכישות הנדל"ן השונות שהם מבצעים.  כולנו יודעים עד כמה חשוב הליווי של עסקאות הנדל"ן ע"י עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן וכל עסקאות המקרקעין.  עורכי דין בתחום המקרקעין שהם וותיקים ומכירים את כל הבירוקרטיה ורזי הנדל"ן על כל היבטיהם, יחסכו מכם כסף וצרות בהמשך.
עורך דין מומחה למקרקעין- תעודת הביטוח שלכם לעסקה כשרה
כשאר אנו זקוקים להמלצות על עורך דין מקרקעין שיהיה מוצלח ומוכשר בתחומו, לרוב נבקש ונסתמך על המלצות של מכירים. לקוח שהיה מרוצה וקיבל טיפול משפטי משביע רצון, יהיה האינדיקציה שלנו לבחירה של עורך דין מקרקעין מומלץ. ישנם אנשים שרכשו נכס וחושבים שאם הם מחזיקים בנכס הם הבעלים החוקיים בו, הדבר עשוי להיות רחוק מהמציאות, אפילו אם שילמו את מלוא הכסף על הנכס, היות והליך מסירת הנכס, אינו בוצי ע"י עורך הדין של המוכר, מה שעשוי להיות בעל השלכות עתידיות, כמו אי אפשרות למכור את הנכס לצד שלישי, במידה ויהיו מעוניינים למכור אותו במשך הזמן. יש להדגיש, כי בצידה ועסקת מקרקעין, מתחילה להשתבש, החשיבות של בחירת עוה"ד, היא עליונה.. חשוב לדעת, כי עורך דין מוצלח שבקיא ברזי הנדל"ן , יהווה תעודת ביטוח עבור כל צד בעסקה. עורך דין מומחה בענייני נדל"ן, יעדכן אתכם בכל שלב והליך בתיק, מהבדיקה הראשונה של הנכס ועד לסיום העסקה ואחריה .
 
FacebookGoogle+Linkedin

  משרד 077-3463480 ; פקס 077-3463481   
נייד 053-3610111 ; כתובת: רח' חורב 8, חיפה 3434112 
(שלוחה נוספת: רח' מרמורק 9, תל אביב 6425403) 
  www.cohenlaw.co.il ; info@cohenlaw.co.il  

   דובי כהן משרד עורכי דין

מקרקעין,

חוזים, צוואות וירושות